[CZ/SK]Drift clan

Ako hrat FIFU 08 cez hamachi

Připojení do již existující sítě

Pokud se chceme připojit do jiné, než námi vytvořené virtuální sítě, stačí spustit Hamachi a na spodní liště programu zmáčknout tlačítko s názvem "Create or join networks" a vyjede nám nabídka s 2 položkami - Create new network... Join existing network... a my zvolíme položku Join existing network... a zadáme název sítě, do které se hodláme připojit ( Network name ) a heslo k síti ( Network passworld ) a nakonec stiskneme tlačítko připojit ( Join ), které najdeme nahoře na pravé straně přihlašovacího formuláře.

Po připojení do sítě

Tak a nyní jste připojeni do něčí sítě a váš počítač a všechny ostatní počítače v této síti se nyní chovají, jakoby byli v jedné LAN síti, takže můžete bez problémů hrát přes LAN hry, sdílet soubory, prostě vše na co jste zvyklí, když by jste byli připojeni do klasické LAN sítě ve škole, nebo v počítačové herně, či kavárně.

Vytvoření vlastní sítě

Pokud si chcete ale vytvořit vlastní virtuální síť Hamachi, budete muset postupovat stejně jako při připojení do sítě, které je popsáno výše, s tím rozdílem, že nezvolíte položku Join existing network... ale zvolíte Create new network... kde zadáte název, jak se vaše síť má jmenovat a zadáte přístupové heslo k této síti a stisknete tlačítko Create, které najdete také nahoře na pravé straně vytvářecího formuláře.

FIFA 2008


Hráč ktorý bude vytvárať urobí toto : Zapne si FIFU a da GAME MODES - MULTIPLAYER - DIRECT IP - HOST . A to je všetko , už len čaká kedy sa pripojí druhý hráč.

Hráč ktorý sa bude pripájať urobí toto : Zapne FIFU a da GAME MODES - MULTIPLAYER - DIRECT IP - NEW ( Tam si napíše meno toho hráča a jeho IP adresu ktorá je na hamachi vedľa mena ) Potom da OK a kliknete na to meno ktoré je v zozname na pravej strane a da CONNECT .